Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Dům 2018 Louny

16.08.2018

Navštivte nás na výstavě Dům 2018, která se koná ve dnech 17. 8. - 19. 8. 2018 na výstavišti v Lounech. Jsme zde přítomni prostřednictvím našeho infomobilu, který vám přiveze ukázat dvě z našich novinek: plynový kondenzační kotel pro nízkoenergetické domy VIADRUS K4 N a litinový kotel na tuhá paliva s ručním přikládáním Hercules U68.

Více

Navštivte nás na výstavě Dům 2018, která se koná ve dnech 17. 8. - 19. 8. 2018 na výstavišti v Lounech. Jsme zde přítomni prostřednictvím našeho infomobilu, který vám přiveze, mimo jiné, ukázat dvě z našich novinek: plynový kondenzační kotel pro nízkoenergetické domy VIADRUS K4 N a nejžhavější novinku, litinový kotel na tuhá paliva s ručním přikládáním Hercules U68, který můžete v Lounech mimořádně vidět jako vůbec první na trhu! Pokud vám to nevyjde do Loun, oba kotle a mnoho dalších budeme prezentovat jen o několik dní později na veletrhu Země živitelka v Českých Budějovicích, kde nás najdete na venkovním stánku na ploše číslo 102.

Novinky v sortimentu

13.08.2018

Neustále pracujeme na inovacích a nových typech kotlů, abychom vyhověli nejen stále náročnější legislativě, ale především nabídli vám, našim zákazníkům, to co požadujete. Proto vám můžeme s hrdostí oznámit uvedení hned tří nových produktů. Podrobnosti naleznete uvnitř článku.

Více

Vyvinuli jsme pro vás hned tři nové produkty, které budeme poprvé představovat za necelé dva týdny na veletrhu Země živitelka v Českých Budějovicích.

Hlavní hvězdou mezi novinkami je zplyňující litinový kotel na dřevo Hercules U68, který vyniká několika unikátními technickými řešeními a minimálními nároky na komínový tah. Další hvězdou veletrhu bude model Hercules U38, což je litinový kotel na spalování hnědého a černého uhlí zplyňujícím způsobem, který výkonově rozšiřuje stávající řadu Hercules U32. I tento kotel vyniká několika zajímavými technickými vychytávkami. Jak Hercules U38, tak Hercules U68, jsou unikátní rovněž poskytovanou zárukou, která na litinové těleso činí 10 let.

A v neposlední řadě zde je novinka v oblasti plynových kotlů, VIADRUS Garde G42 ECO M, který nahrazuje původní model G42 ECO. Jde o jeden z posledních dostupných atmosférických plynových kotlů v rámci EU. Kromě prakticky věčného výměníku z litiny je jeho hlavní výhodou snadná nahraditelnost za starší model atmosférického plynového kotle bez nutnosti stavebních zásahů.

Všechny novinky uvidíte na našem veletržním stánku na volné ploše č. 102, a to od 23. do 28. srpna 2018 na výstavišti v Českých Budějovicích v rámci veletrhu Země živitelka.

Šrotovné na kotle

01.08.2018

Nevyšly na vás kotlíkové dotace? Nevadí, VIADRUS přináší šrotovné! Vyhoďte svůj starý kotel do šrotu a kupte si některou z novinek Hercules U38 nebo Hercules U68. Po splnění podmínek akce od nás pak dostanete přímo na svůj účet šrotovné!

Více

Nevyšly na vás kotlíkové dotace? Nevadí, VIADRUS přináší šrotovné! Vyhoďte svůj starý kotel do šrotu a kupte si některou z novinek Hercules U38 nebo Hercules U68. Po splnění podmínek akce od nás pak dostanete přímo na svůj účet šrotovné! To se liší podle způsobu likvidace starého kotle. Podrobnosti najdete v pravidlech akce.

Pokud se rozhodnete starý kotel jakékoliv značky vrátit na našem smluvním místě, vybírat můžete z těchto sběrných středisek. Tento seznam bude průběžně upravován.

Tespo Šumperk
kontakt: 8. května 24, Šumperk, tel. 583 215 540

TOPITO s.r.o.
Trojanovice čp. 740, Frenštát pod Radhoštěm, tel.

Elektroplyn Lukov
Pod Kaštany 103, Lukov u Zlína, tel. 577 911 554

Ramo Plzeň
Plovární 22, Plzeň, tel. 377 321 767


Pokud dáte přednost likvidaci starého kotle v kovošrotu, můžete si zvolit libovolnou firmu v blízkosti svého bydliště.

Země živitelka 2018

13.07.2018

Zveme vás k návštěvě našeho veletržního stánku na jubilejním 45. ročníku výstavy Země živitelka v Českých Budějovicích.

Více

Ani letos nevynecháme jeden z největších evropských agrosalónů, veletrh Země živitelka v Českých Budějovicích. Letos nás čeká již 45. ročník této významné mezinárodní akce a náš stánek najdete, jako vždy v posledních letech, na volné ploše číslo 102 hned za hlavní vstupní branou výstaviště.

A na co se můžete těšit? Bude to stát opravdu zato! Země živitelka bude první veletrh, na kterém představíme naše horké produktové novinky pro vytápění plynem i tuhými palivy. Obojí bude ve svém oboru prakticky to nejlepší, co se dá na trhu sehnat, přitom vyrobeno z trvanlivé litiny (záruka 10 let) a za příznivou cenu. Kromě těchto novinek uvidíte i kompletní portfolio našich litinových radiátorů na nožkách s dvacetiletou zárukou a to nejdůležitější z dotovaných kotlů pro kotlíkové dotace. Nezapomeňte tedy naši expozici navšívit.

Veletrh probíhá od 23. srpna do 28. srpna 2018 na výstavišti v Českých Budějovicích. Jak již bylo zmíněno, najdete nás na volné ploše číslo 102 poblíž hlavní brány. Těšíme se na vaši návštěvu!

Ocenění pro veletržní stánek VIADRUS

24.05.2018

I letos jsme vystavovali na mezinárodním veletrhu Instalacje 2018 v polské Poznani. Že naše expozice byla velmi úspěšná se odrazilo v získaném ocenění stánku!

Více
čestné_uznání_stánek.PNG

S potěšením oznamujeme, že jsme za náš veletržní stánek na výstavě Instalacje 2018 v polské Poznani  získali prestižní ocenění "Čestné vyznamenání StandOUT. INSTALACJE 2018", které udělila soutěžní porota vedená arch. Urszulou Kałužnou, šéfredaktorkou Exspace.pl.

Toto ocenění je dalším v dlouhé řadě podobných diplomů z různých veletrhů doma i v zahraničí (např. Infotherma Ostrava, Coneco Bratislava, atd.). Je to důkazem toho, že naše stánky patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co lze na daných výstavách vidět.

Pro partnery