Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Hlasujte pro náš kotel na Infothermě 2018

04.12.2017

Již v lednu 2018 proběhne v Ostravě další ročník velkého mezinárodního veletrhu Infotherma. Jako již tradičně na něm bude participovat i VIADRUS, a to jak velkým stánkem, tak účastí na soutěži "TOP VÝROBKY OD VYSTAVOVATELŮ INFOTHERMY 2018", kam jsme přihlásili inovovaný kotel VIADRUS A0C-LP.

Více
Infotherma_2018_soutez_900-360x202.jpg

Již v lednu 2018 proběhne v Ostravě další ročník velkého mezinárodního veletrhu Infotherma. Jako již tradičně na něm bude participovat i VIADRUS, a to jak velkým stánkem, tak účastí na soutěži "TOP VÝROBKY OD VYSTAVOVATELŮ INFOTHERMY 2018", kam jsme přihlásili inovovaný kotel VIADRUS A0C-LP. Tento litinový kotel na dřevní pelety s automatickým zapalováním vyniká výkonovým rozsahem 5-32 kW (podle počtu článků) a kompaktními rozměry. Je tedy vhodný i do malých kotelen a nízkoenergetických domů. Zajímavou "vychytávkou" je možnost mít na kotli pověšena dvoje spodní dvířka současně, takže pokud byste měli potřebu hořák pravidelně přendávat z levých dvířek na pravé, nyní můžete :) Lze používat i dva hořáky "současně"... Princip výměny hořáku je snadný: stačí dokoupit doplňková dvířka a hořák si na ně po sundání záslepky můžete kdykoliv přemontovat. Kotel je navíc díky emisní třídě 5 a ekodesignu ve všech výkonových verzích zařazen ve druhém kole kotlíkových dotací. Hlasovat pro tento skvělý a moderní kotel můžete zde na odkazu níže. Stačí pod kotlem VIADRUS A0C zaškrtnout VYBRAT "TOP VÝROBEK INFOTHERMY 2018", dole na konci hlasovací stránky vyplnit svůj email a kliknout na tlačítko HLASOVAT. Předem děkujeme, že nás svým hlasem podpoříte ve vývoji moderních a úsporných kotlů na tuhá paliva s extrémně dlouhou životností.

Hlasovat můžete již nyní zde. Pozor, hlasování bude ukončeno 5. ledna 2018 ve 12 hodin.

Čas na nákup některých přestavbových sad se krátí

28.11.2017

Pro cenově výhodné řešení končících emisních tříd kotlů se krátí čas. Již za měsíc musíme z legislativních důvodů ukončit výrobu těch nejlevnějších přestavbových sad, které povyšují staré kotle na topidla 3. emisní třídy, která se mohou nadále používat i po roce 2022.

Více

Pro cenově výhodné řešení končících emisních tříd kotlů se krátí čas. Již za měsíc musíme z legislativních důvodů ukončit výrobu těch nejlevnějších přestavbových sad, které povyšují staré kotle na topidla 3. emisní třídy, která se mohou nadále používat i po roce 2022. Pokud tedy chcete zekologizovat například svůj starý Hercules U26 jen za pár tisíc korun, nemáte už moc času. Sledujte probíhající odpočet na našem webu u kotlů a přestavbových sad, které již zanedlouho nebudou dostupné, přestože jejich použivání není nijak omezeno.

Podrobněji se tomuto tématu věnuje tento článek.

Nepřehlédněte nový ceník s produktovými novinkami

16.11.2017

V polovině listopadu jsme zveřejnili nový ceník, kde najdete hned několik produktových novinek jak mezi kotly, tak mezi radiátory.

Více

V polovině listopadu jsme zveřejnili aktualizovaný ceník sortimentu VIADRUS. Hlavní změnou je zařazení produktových novinek.

Výrazně jsme rozšířili nabídku dotovaného litinového automatu VIADRUS A0C-LP, který se vyznačuje možností jednoduché změny směru otevírání dolních hořákových dvířek. Kotel navíc umožňuje mít pověšena dvoje dvířka současně, takže pokud byste měli potřebu hořák pravidelně přendávat z levých dvířek na pravé, nyní můžete. Lze používat i dva hořáky "současně"... Princip výměny hořáku je popsán v produktovém listu. K verzi 5 a 7 článků nyní přibyly verze 4, 6 a 8 článků. V současnosti tak kotel A0C pokrývá široké výkonové spektrum od 5 do 32 kW podle počtu článků. Kotel (A) splňuje 5. emisní třídu.

Další novinkou v oblasti kotlů jsou nové designy atmosférického plynového kotle G42 ECO a k němu příslušného ohřívače TUV OV-100 L. V tomto případě se jedná pouze o redesign a sjednocení vzhledu. Po technické stránce zůstávají kotle i ohřívač stejné.

Poslední významnou novinkou jsou litinové retro radiátory DAFNE s elegantním květinovým dekorem. Podrobnosti a produktový list k novému modelu radiátorů naleznete zde.

Prezentační akce dotovaných kotlů

01.11.2017

Děkujeme všem zájemcům za návštěvu naší prezentační akce dotovaných kotlů v Trojanovicích. Pro ty, kteří se na ni nedostali, přinášíme několik fotografií.

Více

Před několika dny jsme vás na našem Facebooku zvali k návštěvě prezentační akce na dotované kotle u našeho partnera, firmy Topito, v Trojanovicích. Akce již proběhla a pro ty, kteří se na ni nedostali, přinášíme alespoň několik fotografií. Přes to, že oba dny (27. a 28. října 2017) příliš nevyšlo počasí, navštívilo nás více než 40 zájemců o dotované kotle VIADRUS z celého regionu.

Televizní rozhovor z BVV o výrobě kotlů VIADRUS a trendech

30.10.2017

V rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně probíhaly televizní rozhovory se zástupci významných českých firem. Jednou z nich byl i VIADRUS. Podívejte se na rozhovor, který redakci poskytl manažer Výzkumu a vývoje naší společnosti, Ing. Leon Ligocki.

Více

VIADRUS se představil v on-line vysílání na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Rozhovor z veletržního televizního studia s manažerem výzkumu a vývoje přenášelo kromě veletržního webu bvv.cz několik průmyslově zaměřených portálů, např. allforpower.cz nebo elektrika.cz. Leon Ligocki mluvil o trendech ve výrobě kotlů, výhodách litiny, využití moderních technologií, o kotlíkových dotacích a budoucnosti uhlí. Celý rozhovor můžete shlédnout zde.

Pro partnery