Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Produkty pro všechny

Aktuality

Prezentační akce dotovaných kotlů

01.11.2017
Děkujeme všem zájemcům za návštěvu naší prezentační akce dotovaných kotlů v Trojanovicích. Pro ty, kteří se na ni nedostali, přinášíme několik fotografií. (...)

Televizní rozhovor z BVV o výrobě kotlů VIADRUS a trendech

30.10.2017
V rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně probíhaly televizní rozhovory se zástupci významných českých firem. Jednou z nich byl i VIADRUS. Podívejte se na rozhovor, který redakci poskytl manažer Výzkumu a vývoje naší společnosti, Ing. Leon Ligocki. (...)

Rozhovor s technickým ředitelem společnosti VIADRUS

11.10.2017
Odborný web TZB-info zveřejnil rozhovor s technickým ředitelem společnosti VIADRUS, Ing. Markem Procházkou. (...)

VIADRUS neustále vyvíjí a inovuje své výrobky

09.10.2017
Časopis "Reportáže z průmyslu" zveřejnil ve svém pátém vydání rozhovor s generálním ředitelem společnosti VIADRUS, Ing. Romanem Halaškou. (...)

Ostatní produkty

Pro partnery