StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Produkty pro všechny

Aktuality

Viadrus na výstavě Aquatherm Kyjev 2020

26.08.2020
Veletrh přinesl zajímavé kontakty navzdory přísným hygienickým opatřením (...)

Letošní novinkou je automatický litinový kotel na dřevní pelety Viadrus U22 Economy Pellet

11.08.2020
Automatický provoz, vysoká účinnost a vynikající poměr cena/výkon. To jsou hlavní atributy našeho nového kotle na biomasu. (...)

Kotel na dřevo s elektronickým řízením Viadrus E22 Economy vyhovuje požadavkům pro kotlíkové dotace

11.08.2020
Elektronické řízení, odtahová ventilace, ekologické spalování - kotel, který vyhovuje požadavkům pro kotlíkové dotace (...)

Technická školení Viadrus se opět rozbíhají

06.05.2020
Vážení zákazníci,
dle nejnovějších nařízení vlády bude možné od 1.6.2020 znovu provádět technická školení. Sledujte i nadále naše webové stránky sekci „Školení“ v dolní části domovské stránky Viadrus, kde budeme pravidelně zveřejňovat nové informace. (...)

Ostatní produkty

Pro partnery