StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Přehled výstav, kde nás naleznete

26.06.2017

Připravili jsme pro vás seznam veletrhů a výstav, kde naleznete buď náš stánek, nebo náš infomobil.

Více

Připravili jsme pro vás seznam veletrhů a výstav, kde naleznete buď náš stánek, nebo náš infomobil. Pokud máte daleko do některého z našich showroomů a přesto chcete, například kvůli kotlíkovým dotacím, vidět naše dotované kotle, navštivte nás na některé z níže uvedených akcí, kde budou k dispozici kromě produktů i naši specialisté.

Akce Druh Termín
Showroom VIADRUS, Karlovy Vary akce ke kotlíkovým dotacím 10.8.2017
Dům Louny infomobilová výstava 18.8. - 20.8.2017
Showroom VIADRUS, Bohumín akce ke kotlíkovým dotacím 15.8.2017
Země Živitelka, České Budějovice stánková výstava 24.8. - 29.8.2017
Domov a teplo, Lysá nad Labem infomobilová výstava 1.9. - 3.9.2017
ForTherm Praha stánková výstava 19.9. - 23.9.2017
Dům a bydlení, Liberec infomobilová výstava 20.10. - 22.10.2017
Stavotech, Olomouc infomobilová výstava 9.11. - 11.11.2017

 

Andrej Babiš s námi poobědval v podnikové jídelně

21.06.2017

V úterý 20.6. jsme v areálu naší společnosti přivítali Andreje Babiše, který poobědval s našimi zaměstnanci v podnikové jídelně, prohlédl si výrobu a podiskutoval o aktuálních tématech s managementem VIADRUSu.

Více

V úterý 20.6. jsme v areálu naší společnosti přivítali Andreje Babiše, který poobědval s našimi zaměstnanci v podnikové jídelně, prohlédl si výrobu a podiskutoval o aktuálních tématech s managementem VIADRUSu. Naši společnost Andrej Babiš navštívil při své cestě do města Bohumína, které si již dlouho přál poznat. Ocenili jsme jeho milou návštěvu i jeho přirozený nenucený přístup. Fotografie z této návštěvy najdete nanašem Facebooku.

Virtuální prohlídka továrny

15.06.2017

Jste zvědaví, jak to u nás vypadá? Pokud ano, nezapomeňte zhlédnout nové video z naší továrny natočené letos na jaře.

Více

Jste zvědaví, jak to u nás vypadá? Pokud ano, nezapomeňte zhlédnout nové video z naší továrny. Můžete se podívat na výrobu kotlů, radiátorů i kamen, a to od samého počátku až po expedici, a rovněž nahlédnout do našich kancelářských prostor. Zveme vás na virtuální návštěvu :)  Video najdete na našem Youtube kanálu.

Nabídka práce

06.06.2017

V těchto dnech prošla systémovou aktualizací sekce KARIÉRA na našem webu. Hledáte zajímavé pracovní místo? Staňte se členem týmu v nejstarším výrobci topenářské techniky v České republice.

Více

V těchto dnech prošla systémovou aktualizací sekce KARIÉRA na našem webu. Hlavní novinkou je, kromě rozšířeného formátování, rovněž možnost stáhnout si nejen vizitku personalisty, ale i PDF verzi inzerované pozice.
Hledáte zajímavé pracovní místo? Podívejte se na sekci Kariéra na našem webu a staňte se členem týmu v nejstarším výrobci topenářské techniky v České republice.

Hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák navštívil tradičního výrobce topenářské techniky VIADRUS a.s.

26.05.2017

Ve čtvrtek 25. 5. 2017 si hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák prohlédl tradičního výrobce kotlů, litinových radiátorů a krbových kamen, společnost VIADRUS. Zároveň se potkal s managementem společnosti generálním ředitelem R. Halaškou, obchodním ředitelem B. Šlapotou a výrobním ředitelem Z. Dziadziem.

Více

Ve čtvrtek 25. 5. 2017 si hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák prohlédl tradičního výrobce kotlů, litinových radiátorů a krbových kamen, společnost VIADRUS. Zároveň se potkal s managementem společnosti generálním ředitelem Romanem Halaškou, obchodním ředitelem Borisem Šlapotou a výrobním ředitelem Zdeňkem Dziadziem. Při společné diskusi se nejvíce hovořilo o očekávané 2. výzvě kotlíkových dotací, energetické politice na úrovní EU, České republiky i kraje, budoucnosti topenářské techniky a také možných trendech v této oblasti. Zároveň se obě strany dohodly na budoucí vzájemné spolupráci při odborných diskusích, pracovních skupinách a dalších aktivitách týkající se diskutované problematiky.

Ivo Vondrák si rovněž prohlédl výrobní provozy slévárny, kde se vyrábí cca 46 tisíc kusů litinových kotlů a 1,1 mil. článků litinových radiátorů ročně. V současné době se jedná především o kotle splňující nejpřísnější ekologické limity, a které jsou zároveň na českém trhu zařazeny do kotlíkových dotací. Výrobní ředitel panu hejtmanovi také ukázal výrobu nástěnných plynových kondenzačních kotlů, kde se diskutovalo především o ovládání kotlů moderními technologiemi tj. přes internet či mobilní aplikaci a také o technologiích, které tvoří tzv. inteligentní dům. Celá exkurze končila v showroomu společnosti, kde je k vidění celé produktové portfolio značky VIADRUS a který zároveň slouží jako poradenské centrum pro zákazníky.

Několik fotografií z návštěvy naleznete nanašem Facebooku.

Pro partnery