StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Nabídka práce

06.06.2017

V těchto dnech prošla systémovou aktualizací sekce KARIÉRA na našem webu. Hledáte zajímavé pracovní místo? Staňte se členem týmu v nejstarším výrobci topenářské techniky v České republice.

Více

V těchto dnech prošla systémovou aktualizací sekce KARIÉRA na našem webu. Hlavní novinkou je, kromě rozšířeného formátování, rovněž možnost stáhnout si nejen vizitku personalisty, ale i PDF verzi inzerované pozice.
Hledáte zajímavé pracovní místo? Podívejte se na sekci Kariéra na našem webu a staňte se členem týmu v nejstarším výrobci topenářské techniky v České republice.

Hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák navštívil tradičního výrobce topenářské techniky VIADRUS a.s.

26.05.2017

Ve čtvrtek 25. 5. 2017 si hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák prohlédl tradičního výrobce kotlů, litinových radiátorů a krbových kamen, společnost VIADRUS. Zároveň se potkal s managementem společnosti generálním ředitelem R. Halaškou, obchodním ředitelem B. Šlapotou a výrobním ředitelem Z. Dziadziem.

Více

Ve čtvrtek 25. 5. 2017 si hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák prohlédl tradičního výrobce kotlů, litinových radiátorů a krbových kamen, společnost VIADRUS. Zároveň se potkal s managementem společnosti generálním ředitelem Romanem Halaškou, obchodním ředitelem Borisem Šlapotou a výrobním ředitelem Zdeňkem Dziadziem. Při společné diskusi se nejvíce hovořilo o očekávané 2. výzvě kotlíkových dotací, energetické politice na úrovní EU, České republiky i kraje, budoucnosti topenářské techniky a také možných trendech v této oblasti. Zároveň se obě strany dohodly na budoucí vzájemné spolupráci při odborných diskusích, pracovních skupinách a dalších aktivitách týkající se diskutované problematiky.

Ivo Vondrák si rovněž prohlédl výrobní provozy slévárny, kde se vyrábí cca 46 tisíc kusů litinových kotlů a 1,1 mil. článků litinových radiátorů ročně. V současné době se jedná především o kotle splňující nejpřísnější ekologické limity, a které jsou zároveň na českém trhu zařazeny do kotlíkových dotací. Výrobní ředitel panu hejtmanovi také ukázal výrobu nástěnných plynových kondenzačních kotlů, kde se diskutovalo především o ovládání kotlů moderními technologiemi tj. přes internet či mobilní aplikaci a také o technologiích, které tvoří tzv. inteligentní dům. Celá exkurze končila v showroomu společnosti, kde je k vidění celé produktové portfolio značky VIADRUS a který zároveň slouží jako poradenské centrum pro zákazníky.

Několik fotografií z návštěvy naleznete nanašem Facebooku.

VIADRUS ve zprávách na ČT1 a ČT24

26.05.2017

S koncem topné sezóny přišla Česká televize s reportáží na toto téma, která byla natočena s našim kotlem používaným u jednoho ze zákazníků a částečně na showroomu VIADRUS v Bohumíně.

Více

S koncem extrémně dlouhé topné sezóny 2016/2017 přišla Česká televize s reportáží na toto téma, která byla natočena s našim kotlem VIADRUS A3C používaným u jednoho ze zákazníků a částečně na showroomu VIADRUS v Bohumíně. Reportáž byla vysílána na ČT1 a na zpravodajském kanálu ČT24. Je v ní jak rozhovor s generálním ředitelem VIADRUSu, Ing. Romanem Halaškou, tak se specialistou na vytápění, Ing. Jaroslavem Buryanem.

Reportáž můžete po úvodní reklamě shlédnout na webu ČT.

VIADRUS prošel úspěšnou recertifikací

05.05.2017

Ve dnech 24. až 26. dubna 2017 společnost VIADRUS úspěšně absolvovala recertifikační audit a upgrade dle ČSN EN ISO 9001:2016 a roční kontrolní audit a upgrade dle ČSN EN ISO 14001:2016.

Více
TUV_NORD_logo.jpg

Ve dnech 24. až 26. dubna 2017 společnost VIADRUS úspěšně absolvovala recertifikační audit a upgrade dle ČSN EN ISO 9001:2016 a roční kontrolní audit a upgrade dle ČSN EN ISO 14001:2016.

Nezávislý audit realizovala mezinárodně uznávaná společnost TÜV NORD, jejíž auditoři vyzvedli, mimo jiné, pozitivní aspekty našeho ISM. Nebyly identifikovány žádné hlavní ani vedlejší neshody, díky čemuž patří VIADRUS mezi nejkvalitnější společnosti na trhu.

Nové designy produktů VIADRUS

11.04.2017

Společnost VIADRUS již dlouhou dobu spolupracuje s ateliérem Tvarůžek/Fiala a studenty průmyslového designu na FA ČVUT. Nyní jste mohli designerské práce na produktech VIADRUS osobně vidět na výstavě Prague Design Week.

Více

Společnost VIADRUS již dlouhou dobu spolupracuje s ateliérem Tvarůžek/Fiala a studenty průmyslového designu na FA ČVUT. Martin Tvarůžek je dokonce dvojnásobným držitelem prestižního ocenění průmyslových designérů RED DOT DESIGN AWARD. Nyní jste mohli designerské práce na produktech VIADRUS osobně vidět na výstavě Prague Design Week, která proběhla v pražském Tančícím domě od 10. do 16. dubna 2017. Několik fotografií z této akce naleznete na našem Facebooku. Další informace naleznete na webu výstavy.

Pro partnery