StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Otevřeli jsme nový showroom

30.06.2017

Dne 29. června 2017 jsme pro vás otevřeli nový velký showroom s produkty VIADRUS. Podrobnosti a fotografie viz článek.

Více

Dne 29. června 2017 jsme pro vás slavnostně otevřeli nový showroom v Karlových Varech. Na velké výstavní ploše zde naleznete prakticky všechny dotované kotle VIADRUS, jak z nadcházejícího II. kola kotlíkových dotací, tak z programu "Nová zelená úsporám", dále kamna VIADRUS a v neposlední řadě naše široké portfolio litinových radiátorů s dvacetiletou zárukou. Vyškolený personál vám poradí jak s jednotlivými produkty, tak s kotlíkovými dotacemi nebo revizemi kotlů. Showroom se nachází v prostorách firmy Karlovarské komíny (OTK-KV, s.r.o.) na adrese U Hřiště 788/15, Karlovy Vary - Stará Role. Fotografie z otevírání naleznete na našem Facebooku. Těšíme se na vaši návštěvu!

Den s kotlíkovými dotacemi pro Moravskoslezský kraj

27.06.2017

Protože Moravskoslezský kraj již brzy spustí přijímání žádostí pro druhé kolo kotlíkových dotací, připravili jsme pro vás DEN S KOTLÍKOVÝMI DOTACEMI.

Více

Protože Moravskoslezský kraj již brzy spustí přijímání žádostí pro druhé kolo kotlíkových dotací, připravili jsme pro vás DEN S KOTLÍKOVÝMI DOTACEMI. Dne 15. srpna od 9:00 do 18:00 nás můžete navštívit v našem showroomu v Bohumíně, prohlédnout si dotované kotle a probrat dotace s našimi experty. Aby vám při tom nekručelo v břiše, je připraven i gulášek s pivem jako občerstvení a pro vaše děti něco sladkého na zub. Registrace na akci předem je nezbytná. Podrobnosti naleznete v pozvánce.

Přehled výstav, kde nás naleznete

26.06.2017

Připravili jsme pro vás seznam veletrhů a výstav, kde naleznete buď náš stánek, nebo náš infomobil.

Více

Připravili jsme pro vás seznam veletrhů a výstav, kde naleznete buď náš stánek, nebo náš infomobil. Pokud máte daleko do některého z našich showroomů a přesto chcete, například kvůli kotlíkovým dotacím, vidět naše dotované kotle, navštivte nás na některé z níže uvedených akcí, kde budou k dispozici kromě produktů i naši specialisté.

Akce Druh Termín
Showroom VIADRUS, Karlovy Vary akce ke kotlíkovým dotacím 10.8.2017
Dům Louny infomobilová výstava 18.8. - 20.8.2017
Showroom VIADRUS, Bohumín akce ke kotlíkovým dotacím 15.8.2017
Země Živitelka, České Budějovice stánková výstava 24.8. - 29.8.2017
Domov a teplo, Lysá nad Labem infomobilová výstava 1.9. - 3.9.2017
ForTherm Praha stánková výstava 19.9. - 23.9.2017
Dům a bydlení, Liberec infomobilová výstava 20.10. - 22.10.2017
Stavotech, Olomouc infomobilová výstava 9.11. - 11.11.2017

 

Andrej Babiš s námi poobědval v podnikové jídelně

21.06.2017

V úterý 20.6. jsme v areálu naší společnosti přivítali Andreje Babiše, který poobědval s našimi zaměstnanci v podnikové jídelně, prohlédl si výrobu a podiskutoval o aktuálních tématech s managementem VIADRUSu.

Více

V úterý 20.6. jsme v areálu naší společnosti přivítali Andreje Babiše, který poobědval s našimi zaměstnanci v podnikové jídelně, prohlédl si výrobu a podiskutoval o aktuálních tématech s managementem VIADRUSu. Naši společnost Andrej Babiš navštívil při své cestě do města Bohumína, které si již dlouho přál poznat. Ocenili jsme jeho milou návštěvu i jeho přirozený nenucený přístup. Fotografie z této návštěvy najdete nanašem Facebooku.

Virtuální prohlídka továrny

15.06.2017

Jste zvědaví, jak to u nás vypadá? Pokud ano, nezapomeňte zhlédnout nové video z naší továrny natočené letos na jaře.

Více

Jste zvědaví, jak to u nás vypadá? Pokud ano, nezapomeňte zhlédnout nové video z naší továrny. Můžete se podívat na výrobu kotlů, radiátorů i kamen, a to od samého počátku až po expedici, a rovněž nahlédnout do našich kancelářských prostor. Zveme vás na virtuální návštěvu :)  Video najdete na našem Youtube kanálu.

Pro partnery