StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Rozhovor s technickým ředitelem společnosti VIADRUS

11.10.2017

Odborný web TZB-info zveřejnil rozhovor s technickým ředitelem společnosti VIADRUS, Ing. Markem Procházkou.

Více

Odborný server TZB-info.cz tento týden zveřejnil rozhovor s technickým ředitelem společnosti VIADRUS, Ing. Markem Procházkou. Přečtěte si, kam se ubírají plány technického rozvoje naší firmy. Celý rozhovor naleznete zde.

VIADRUS neustále vyvíjí a inovuje své výrobky

09.10.2017

Časopis "Reportáže z průmyslu" zveřejnil ve svém pátém vydání rozhovor s generálním ředitelem společnosti VIADRUS, Ing. Romanem Halaškou.

Více

Časopis "Reportáže z průmyslu" zveřejnil ve svém pátém vydání rozhovor s generálním ředitelem společnosti VIADRUS, Ing. Romanem Halaškou. Nenechte si ujít zajímavé informace ze zákulisí naší firmy. Celý článek naleznete v PDF formátu zde.

Nová otevírací doba showroomu

06.10.2017

Pro showroom v Bohumíně jsme upravili otevírací dobu. Je shodná s novou provozní dobou infolinky.

Více

S platností od 2. října 2017 jsme upravili otevírací dobu showroomu v Bohumíně. Je shodná s provozní dobou naší infolinky 596 888 088. Máme otevřeno v pracovní dny od 8:00 do 12:00. Mimořádnou návštěvu bohumínského showroomu mimo tyto hodiny lze dohodnout  na telefonním čísle 604 228 429.

Středočeský kraj spustil druhé kolo kotlíkových dotací

04.10.2017

Ve středu 4.10. bylo ve Středočeském kraji zahájeno druhé kolo kotlíkových dotací. Podrobnosti naleznete v článku.

Více

Po Karlovarském a Moravskoslezském kraji začal ve středu 4. října 2017 přijímat žádosti v rámci druhého kola kotlíkových dotací i kraj Středočeský. Velkou výhodou je, že se kraj poučil z problémů při poslední výzvě a žádosti přijímá elektronicky. Zájemcům tak odpadá problematické stání ve frontě, kde se může kupčit s pořadím a kde kurýři doručovacích služeb mají přednost před čekajícími zájemci. Podrobnosti o aktuální dotační výzvě si můžete přečíst na serveru NOVINKY.cz.

Skončil veletrh ForTherm 2017

27.09.2017

Děkujeme vám za návštěvu našeho stánku na veletrhu ForTherm 2017. Pro ty, kteří se k nám nedostali, přinášíme v příloze alespoň několik fotografií z naší expozice.

Více

Ve dnech 19. až 23. září 2017 proběhl na výstavišti PVA Expo v Praze-Letňanech mezinárodní veletrh ForTherm. Tato výstava byla, jako již tradičně, součástí stavebního veletrhu ForArch. Nechyběl zde ani VIADRUS se svým stánkem. Návštěvníkům z mnoha zemí Evropy jsme předvedli litinové kotle na tuhá paliva (automatické i s ručním přikládáním), přestavbové sady na starší kotle, aby mohly být provozovány i po roce 2022, oblíbené plynové kotle, novinku v řadě krbových kamen, kamna Medano, a v neposlední řadě širokou paletu litinových radiátorů s dvacetiletou zárukou. Děkujeme všem za návštěvu naší expozice. Šlo o poslední letošní stánkovou výstavu, nicméně ještě se s námi můžete sejít na několika infomobilových výstavách a již příští týden na akci "Den s kotlíkovými dotacemi" v našem showroomu v Jindřichově Hradci. Těm, co se na výstaviště nedostali, přinášíme na ukázku náš stánek alespoň na několika fotografiích.

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-40 | 41-45 | 46-50 | Další >> | Vše
Pro partnery