Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Novinky v sortimentu

13.08.2018

Neustále pracujeme na inovacích a nových typech kotlů, abychom vyhověli nejen stále náročnější legislativě, ale především nabídli vám, našim zákazníkům, to co požadujete. Proto vám můžeme s hrdostí oznámit uvedení hned tří nových produktů. Podrobnosti naleznete uvnitř článku.

Více

Vyvinuli jsme pro vás hned tři nové produkty, které budeme poprvé představovat za necelé dva týdny na veletrhu Země živitelka v Českých Budějovicích.

Hlavní hvězdou mezi novinkami je zplyňující litinový kotel na dřevo Hercules U68, který vyniká několika unikátními technickými řešeními a minimálními nároky na komínový tah. Další hvězdou veletrhu bude model Hercules U38, což je litinový kotel na spalování hnědého a černého uhlí zplyňujícím způsobem, který výkonově rozšiřuje stávající řadu Hercules U32. I tento kotel vyniká několika zajímavými technickými vychytávkami. Jak Hercules U38, tak Hercules U68, jsou unikátní rovněž poskytovanou zárukou, která na litinové těleso činí 10 let.

A v neposlední řadě zde je novinka v oblasti plynových kotlů, VIADRUS Garde G42 ECO M, který nahrazuje původní model G42 ECO. Jde o jeden z posledních dostupných atmosférických plynových kotlů v rámci EU. Kromě prakticky věčného výměníku z litiny je jeho hlavní výhodou snadná nahraditelnost za starší model atmosférického plynového kotle bez nutnosti stavebních zásahů.

Všechny novinky uvidíte na našem veletržním stánku na volné ploše č. 102, a to od 23. do 28. srpna 2018 na výstavišti v Českých Budějovicích v rámci veletrhu Země živitelka.

Šrotovné na kotle

01.08.2018

Nevyšly na vás kotlíkové dotace? Nevadí, VIADRUS přináší šrotovné! Vyhoďte svůj starý kotel do šrotu a kupte si některou z novinek Hercules U38 nebo Hercules U68. Po splnění podmínek akce od nás pak dostanete přímo na svůj účet šrotovné!

Více

Nevyšly na vás kotlíkové dotace? Nevadí, VIADRUS přináší šrotovné! Vyhoďte svůj starý kotel do šrotu a kupte si některou z novinek Hercules U38 nebo Hercules U68. Po splnění podmínek akce od nás pak dostanete přímo na svůj účet šrotovné! To se liší podle způsobu likvidace starého kotle. Podrobnosti najdete v pravidlech akce.

Pokud se rozhodnete starý kotel jakékoliv značky vrátit na našem smluvním místě, vybírat můžete z těchto sběrných středisek. Tento seznam bude průběžně upravován.

Tespo Šumperk
kontakt: 8. května 24, Šumperk, tel. 583 215 540

TOPITO s.r.o.
Trojanovice čp. 740, Frenštát pod Radhoštěm, tel.

Ramo Plzeň
Plovární 22, Plzeň, tel. 377 321 767


Pokud dáte přednost likvidaci starého kotle v kovošrotu, můžete si zvolit libovolnou firmu v blízkosti svého bydliště.

Ocenění pro veletržní stánek VIADRUS

24.05.2018

I letos jsme vystavovali na mezinárodním veletrhu Instalacje 2018 v polské Poznani. Že naše expozice byla velmi úspěšná se odrazilo v získaném ocenění stánku!

Více
čestné_uznání_stánek.PNG

S potěšením oznamujeme, že jsme za náš veletržní stánek na výstavě Instalacje 2018 v polské Poznani  získali prestižní ocenění "Čestné vyznamenání StandOUT. INSTALACJE 2018", které udělila soutěžní porota vedená arch. Urszulou Kałužnou, šéfredaktorkou Exspace.pl.

Toto ocenění je dalším v dlouhé řadě podobných diplomů z různých veletrhů doma i v zahraničí (např. Infotherma Ostrava, Coneco Bratislava, atd.). Je to důkazem toho, že naše stánky patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co lze na daných výstavách vidět.

Děkujeme za návštěvu na veletrhu HOBBY 2018

03.05.2018

Jako již tradičně jsme i letos vystavovali na veletrhu HOBBY v Českých Budějovicích, tentokrát na volné ploše č. 109.

Více

V termínu 9. - 13. května 2018 probíhal na výstavišti v Českých Budějovicích tradiční veletrh HOBBY a jako tradičně na něm nechyběl ani VIADRUS. Představili jsme vám nejoblíbenější automaty pro kotlíkové dotace - VIADRUS A0C-LP a VIADRUS A3C. V expozici se ale byly i další produkty a k dispozici byl rovněž externí konzultant z oboru kominářství, se kterým se bylo možno v případě zájmu poradit.

Fotografie z akce najdete na našem Facebooku.

Veletrhy Biomasa a Coneco jsou za námi

16.04.2018

V 15. týdnu jsme vystavovali hned na dvou veletrzích současně. Mohli jste nás najít jak v Brně, tak v Bratislavě. Děkujeme za vaši návštěvu.

Více

15. týden nám přinesl hned dva veletrhy současně. Od 8. do 12. dubna jsme byli s infomobilovou expozici na veletrhu Biomasa/Techagro v Brně. Byli jsme na výstavišti BVV hned vedle kruhového pavilonu Z na venkovní výstavní ploše. Kromě našich plynových kotlů jsme předvedli některé litinové radiátory a v neposlední řadě též dotované litinové kotle A3C a A0C-LP. Druhý jmenovaný obdržel ocenění za nejlepší produkt veletrhu Infotherma 2018!

Téměř souběžně jsme pak vystavovali na výstavišti Incheba Bratislava, a to ve dnech 11. až 14. dubna 2018. Stánek měl, jako již tradičně, číslo 411 a byl v hale B.1. Ukázali jsme zde prakticky celé portfolio litinových radiátorů s dvacetiletou zárukou, oceněný automatický litinový kotel s elektrickým zapalováním A0C-LP a oblíbený dotovaný kotel A3C, dlouholetý prodejní hit Hercules U26 ECO, nový prodejní hit Hercules U32 a rovněž litinový pyrolytický kotel Lignator. Nechyběla ani celá série našich plynových kondenzačních kotlů.

Fotografie z obou veletrhů již brzy najdete na našem Facebooku.

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-40 | 41-45 | 46-50 | Další >> | Vše
Pro partnery