Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Prodejci kamen VIADRUS

27.03.2018

Společnost VIADRUS již několikátým rokem vyrábí krbová kamna, jak s ručním přikládáním, tak automatická. Pokud je máte zájem zakoupit nebo se o nich poradit, přinášíme vám seznam prodejních míst v ČR i na Slovensku.

Více
mapa_cr-sk.jpg

VIADRUS vyrábí nejen kotle a radiátory, ale několik let rovněž i krbová kamna, a to jak automatická peletová, tak s ručním přikládáním na kusové dřevo. Tento sortiment je však prodáván mnohdy odlišnými distribučními kanály, než běžné topenářské produkty, jako kotle a radiátory. Abychom všem zájemcům usnadnili nákup, připravili jsme seznam prodejců našich krbových kamen v České republice a na Slovensku. Seznam byl aktualizován k 27. březnu 2018 a je k dispozici ke stažení ve formě tabulky v Excelu.

Pozvánka na výstavy v měsíci dubnu

26.03.2018

V dubnu 2018 se účastníme hned čtyřech výstav ve třech zemích. Navštívit nás můžete v ČR, na Slovensku a v Polsku.

Více

Měsíc duben 2018 je pro VIADRUS významným obdobím veletrhů. Účastníme se čtyř výstav ve třech zemích. Nejprve se budeme prezentovat našim výstavním infomobilem na výstavě Techagro / Biomasa v Brně. Tento veletrh probíhá na výstavišti BVV od 8. do 12. dubna a náš infomobil najdete na volné ploše Z1/023 poblíž pavilonu Z. Dále můžete navštívit náš veletržní stánek v areálu výstaviště Incheba v Bratislavě. Veletrh Coneco / Racioenergia tam probíhá od 11. do 14. dubna. Stánek VIADRUS najdete na tradičním místě, tedy v hale B.1 na ploše 411. Dalším veletrhem, opět zahraničním, je významná evropská výstava INSTALACJE v polské Poznani, která probíhá od 23. do 26. dubna. I zde se účastníme velkým stánkem. Naši expozici si můžete prohlédnout v pavilonu 5 v sektoru C. Poslední dubnovou výstavou, kde máme stánkovou expozici, je veletrh Ptáček v Brně. Tato akce probíhající od 24. do 28. dubna je určena pouze pro pozvané obchodní partnery. Veřejnosti je volně přístupná až poslední den, 28. dubna, v rámci probíhajících Stavebních veletrhů Brno. Těšíme se na vaši návštěvu na některé z výstav!

Veletrh MCE/BIE Milano již skončil

22.03.2018

Minulý týden proběhl v italském Milánu jeden z největších veletrhů svého druhu v Evropě, MCE/BIE. Byli zde přítomni všichni významní výrobci kotlů a nechyběl na něm ani VIADRUS.

Více

Ve dnech 13. až 16. března 2018 probíhal na výstavišti Fiera Milano v italském Miláně nejen veletrh MCE, ale i nový veletrh BIE se zaměřením na biomasu. Nechyběl zde ani VIADRUS. Na našem stánku A36-B37 v hale 6 jsme vystavovali kompletní sortiment našich litinových radiátorů a dále kotle VIADRUS P7C, Hercules U32 a VIADRUS A0C-LP. Představili jme na ukázku i litinový kotlový článek z našeho velkého průmyslového kotle G700. Děkujeme za vaši návštěvu na našem stánku. Pokud jste se do Milána nedostali, prohlédněte si alespoň několik fotek z naší expozice.

Veletrh Aquatherm 2018

06.03.2018

Děkujeme vám za návštěvu našeho stánku na veletrhu Aquatherm 2018. Pokud jste se k nám neměli čas podívat, přinášíme alespoň několik fotek z naší expozice.

Více

V minulém týdnu proběhl na výstavišti PVA Expo v pražských Letňanech významný mezinárodní veletrh Aquatherm 2018. Nechyběl na něm ani VIADRUS. Na našem Facebooku přinášíme několik fotek z naší hojně navštěvované expozice.

Veletrh Infotherma 2018 je již za námi

26.01.2018

25. ročník nejvýznamnějšího mezinárodního topenářsko-energetického veletrhu v regionu i letos přilákal množství návštěvníků z celé České republiky i ze zahraničí. Jako tradičně byl stánek VIADRUS v rámci veletrhu nejnavštěvovanější. A již po několikáté po sobě jsme získali ocenění za nejlepší kotel :)

Více

Výstava INFOTHERMA 2018 je už za námi. Nejvýznamnější mezinárodní topenářsko-energetický veletrh v regionu i letos přilákal množství návštěvníků z celé České republiky i ze zahraničí. A jako tradičně byl stánek VIADRUS v rámci veletrhu nejnavštěvovanější. Pro VIADRUS byl velmi úspěšný, opět jsme získali ocenění za nejlepší kotel veletrhu. Letos vyhrál inovovaný dotovaný litinový automat VIADRUS A0C-LP na dřevní pelety. Pro ty, kteří nás navštívit nemohli, přinášíme ze stánku alespoň fotografie.

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-40 | 41-45 | 46-50 | Další >> | Vše
Pro partnery