StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Veletrh MCE/BIE Milano již skončil

22.03.2018

Minulý týden proběhl v italském Milánu jeden z největších veletrhů svého druhu v Evropě, MCE/BIE. Byli zde přítomni všichni významní výrobci kotlů a nechyběl na něm ani VIADRUS.

Více

Ve dnech 13. až 16. března 2018 probíhal na výstavišti Fiera Milano v italském Miláně nejen veletrh MCE, ale i nový veletrh BIE se zaměřením na biomasu. Nechyběl zde ani VIADRUS. Na našem stánku A36-B37 v hale 6 jsme vystavovali kompletní sortiment našich litinových radiátorů a dále kotle VIADRUS P7C, Hercules U32 a VIADRUS A0C-LP. Představili jme na ukázku i litinový kotlový článek z našeho velkého průmyslového kotle G700. Děkujeme za vaši návštěvu na našem stánku. Pokud jste se do Milána nedostali, prohlédněte si alespoň několik fotek z naší expozice.

Veletrh Aquatherm 2018

06.03.2018

Děkujeme vám za návštěvu našeho stánku na veletrhu Aquatherm 2018. Pokud jste se k nám neměli čas podívat, přinášíme alespoň několik fotek z naší expozice.

Více

V minulém týdnu proběhl na výstavišti PVA Expo v pražských Letňanech významný mezinárodní veletrh Aquatherm 2018. Nechyběl na něm ani VIADRUS. Na našem Facebooku přinášíme několik fotek z naší hojně navštěvované expozice.

Veletrh Infotherma 2018 je již za námi

26.01.2018

25. ročník nejvýznamnějšího mezinárodního topenářsko-energetického veletrhu v regionu i letos přilákal množství návštěvníků z celé České republiky i ze zahraničí. Jako tradičně byl stánek VIADRUS v rámci veletrhu nejnavštěvovanější. A již po několikáté po sobě jsme získali ocenění za nejlepší kotel :)

Více

Výstava INFOTHERMA 2018 je už za námi. Nejvýznamnější mezinárodní topenářsko-energetický veletrh v regionu i letos přilákal množství návštěvníků z celé České republiky i ze zahraničí. A jako tradičně byl stánek VIADRUS v rámci veletrhu nejnavštěvovanější. Pro VIADRUS byl velmi úspěšný, opět jsme získali ocenění za nejlepší kotel veletrhu. Letos vyhrál inovovaný dotovaný litinový automat VIADRUS A0C-LP na dřevní pelety. Pro ty, kteří nás navštívit nemohli, přinášíme ze stánku alespoň fotografie.

Konec prodeje produktů 3. emisní třídy v ČR

02.01.2018

Počínaje lednem 2018 jsme ukončili prodej produktů ve 3. emisní třídě na českém trhu. Pokud ještě máte o takové kotle nebo přestavbové sady zájem, kontaktujte co nejdříve naše prodejce, kteří ještě mohou mít zbytky skladových zásob takových produktů v doprodeji.

Více

Počínaje lednem 2018 jsme ukončili prodej produktů ve 3. emisní třídě na českém trhu. Pokud ještě máte o takové kotle nebo přestavbové sady zájem, kontaktujte co nejdříve naše prodejce, kteří ještě mohou mít zbytky skladových zásob takových produktů v doprodeji.

Seznam autorizovaných prodejců kotlů a přestavbových sad VIADRUS naleznete zde.

Nepřehlédněte nový ceník s produktovými novinkami

16.11.2017

V polovině listopadu jsme zveřejnili nový ceník, kde najdete hned několik produktových novinek jak mezi kotly, tak mezi radiátory.

Více

V polovině listopadu jsme zveřejnili aktualizovaný ceník sortimentu VIADRUS. Hlavní změnou je zařazení produktových novinek.

Výrazně jsme rozšířili nabídku dotovaného litinového automatu VIADRUS A0C-LP, který se vyznačuje možností jednoduché změny směru otevírání dolních hořákových dvířek. Kotel navíc umožňuje mít pověšena dvoje dvířka současně, takže pokud byste měli potřebu hořák pravidelně přendávat z levých dvířek na pravé, nyní můžete. Lze používat i dva hořáky "současně"... Princip výměny hořáku je popsán v produktovém listu. K verzi 5 a 7 článků nyní přibyly verze 4, 6 a 8 článků. V současnosti tak kotel A0C pokrývá široké výkonové spektrum od 5 do 32 kW podle počtu článků. Kotel (A) splňuje 5. emisní třídu.

Další novinkou v oblasti kotlů jsou nové designy atmosférického plynového kotle G42 ECO a k němu příslušného ohřívače TUV OV-100 L. V tomto případě se jedná pouze o redesign a sjednocení vzhledu. Po technické stránce zůstávají kotle i ohřívač stejné.

Poslední významnou novinkou jsou litinové retro radiátory DAFNE s elegantním květinovým dekorem. Podrobnosti a produktový list k novému modelu radiátorů naleznete zde.

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-40 | 41-45 | 46-50 | Další >> | Vše
Pro partnery