StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Skončil veletrh ForTherm 2017

27.09.2017

Děkujeme vám za návštěvu našeho stánku na veletrhu ForTherm 2017. Pro ty, kteří se k nám nedostali, přinášíme v příloze alespoň několik fotografií z naší expozice.

Více

Ve dnech 19. až 23. září 2017 proběhl na výstavišti PVA Expo v Praze-Letňanech mezinárodní veletrh ForTherm. Tato výstava byla, jako již tradičně, součástí stavebního veletrhu ForArch. Nechyběl zde ani VIADRUS se svým stánkem. Návštěvníkům z mnoha zemí Evropy jsme předvedli litinové kotle na tuhá paliva (automatické i s ručním přikládáním), přestavbové sady na starší kotle, aby mohly být provozovány i po roce 2022, oblíbené plynové kotle, novinku v řadě krbových kamen, kamna Medano, a v neposlední řadě širokou paletu litinových radiátorů s dvacetiletou zárukou. Děkujeme všem za návštěvu naší expozice. Šlo o poslední letošní stánkovou výstavu, nicméně ještě se s námi můžete sejít na několika infomobilových výstavách a již příští týden na akci "Den s kotlíkovými dotacemi" v našem showroomu v Jindřichově Hradci. Těm, co se na výstaviště nedostali, přinášíme na ukázku náš stánek alespoň na několika fotografiích.

Nové číslo infolinky

12.09.2017

S platností od tohoto týdne jsme změnili číslo na infolinku VIADRUS. Nové číslo je: 596 088 888. Byla upravena rovněž provozní doba.

Více

S platností od tohoto týdne jsme změnili číslo na infolinku VIADRUS. Nové číslo je: 596 088 888. Provozní doba infolinky je stejná, jako provozní doba našeho showroomu v Bohumíně:

Po: 08:00 - 12:00 hod.
Út:  08:00 - 12:00 hod.
St:  08:00 - 12:00 hod.
Čt:  08:00 - 12:00 hod.
Pá: 08:00 - 12:00 hod.

Nová přestavbová sada v prodeji

08.09.2017

Zařadili jsme do prodeje novou přestavbovou sadu, která povýší staré kotle Hercules DUO (verze GECO nebo Saphir) na nový automatický kotel Hercules DUO Basic ve 3. emisní třídě!

Více

Máte doma oblíbený litinový automat Hercules DUO s řídící jednotkou Saphir nebo GECO? Tento kotel byl připravován ještě v době, kdy nebyly kladeny legislativní požadavky na vysoké emisní třídy, proto kotel aktuálně nesplňuje emisní třídu 3, která je předepsána od 1. září 2022. Aby nemuseli naši zákazníci za pár let kupovat nový kotel, připravili jsme levnou přestavbovou sadu, která tento původní kotel povýší na nový automat Hercules DUO Basic, jenž splňuje požadavky 3. emisní třídy a lze jej tak používat i po roce 2022. Přestavba je technicky i časově nenáročná a obnáší pouze vložení několika dodaných prvků do stávajícího kotle. Přestavbová sada zahrnuje štítek na 3. emisní třídu, který si zákazník po přestavbě vylepí na kotel.

Ale pozor! Tyto cenově výhodně přestavby můžeme z legislativních důvodů vyrábět pouze do konce roku 2017, proto s nákupem neváhejte. Přestavbovou sadu můžete zakoupit u našich prodejců.

Druhé kolo kotlíkových dotací v MsK spuštěno!

06.09.2017

V úterý 5.9. bylo v Moravskoslezském kraji zahájeno druhé kolo kotlíkových dotací. Podrobnosti a TV reportáž naleznete v článku.

Více

Včera začalo druhé kolo kotlíkových dotací v Moravskolezském kraji. Nechyběla u toho Česká televize, která natáčela reportáž nejen na krajském úřadě, ale i u nás, v továrně a showroomu VIADRUS. Na televizní reportáž se můžete podívat ZDE.

Proběhl den s kotlíkovými dotacemi v Moravskoslezském kraji

16.08.2017

Moravskoslezský kraj spouští příjem žádostí o kotlíkové dotace hned jako druhý, tedy 5. září v 10:00. Proto proběhl v našem showroomu v Bohumíně náš již v pořadí druhý "kotlíkový den".

Více

V úterý 15. srpna proběhl v showroomu VIADRUS v Bohumíně náš v pořadí již druhý den s kotlíkovými dotacemi. Zájemci se mohli seznámit nejen s dotovanými produkty VIADRUS, ale získali rovněž informace o kotlíkových dotacích a dokonce si mohli rovnou na místě sjednat firmu, která jim vyřídí kotlíkové dotace na klíč. Zájem byl tak velký, že přesáhl denní kapacitu showroomu. Počet návštěvníků nakonec přesáhl 80 osob, přičemž každému zájemci se vždy plně věnoval náš zaměstnanec.

Pro velký úspěch připravujeme další "kotlíkové dny". Na nejbližší se můžete těšit již začátkem října (konkrétně ve dnech 6. a 7. 10.) v showroomu VIADRUS v Jindřichově Hradci. Prozatím jako ochutnávku přinášíme několik fotografií z akce v bohumínském showroomu, které najdete na Facebooku VIADRUS.

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-40 | 41-45 | 46-50 | Další >> | Vše
Pro partnery