Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Konec prodeje produktů 3. emisní třídy v ČR

02.01.2018

Počínaje lednem 2018 jsme ukončili prodej produktů ve 3. emisní třídě na českém trhu. Pokud ještě máte o takové kotle nebo přestavbové sady zájem, kontaktujte co nejdříve naše prodejce, kteří ještě mohou mít zbytky skladových zásob takových produktů v doprodeji.

Více

Počínaje lednem 2018 jsme ukončili prodej produktů ve 3. emisní třídě na českém trhu. Pokud ještě máte o takové kotle nebo přestavbové sady zájem, kontaktujte co nejdříve naše prodejce, kteří ještě mohou mít zbytky skladových zásob takových produktů v doprodeji.

Seznam autorizovaných prodejců kotlů a přestavbových sad VIADRUS naleznete zde.

Nepřehlédněte nový ceník s produktovými novinkami

16.11.2017

V polovině listopadu jsme zveřejnili nový ceník, kde najdete hned několik produktových novinek jak mezi kotly, tak mezi radiátory.

Více

V polovině listopadu jsme zveřejnili aktualizovaný ceník sortimentu VIADRUS. Hlavní změnou je zařazení produktových novinek.

Výrazně jsme rozšířili nabídku dotovaného litinového automatu VIADRUS A0C-LP, který se vyznačuje možností jednoduché změny směru otevírání dolních hořákových dvířek. Kotel navíc umožňuje mít pověšena dvoje dvířka současně, takže pokud byste měli potřebu hořák pravidelně přendávat z levých dvířek na pravé, nyní můžete. Lze používat i dva hořáky "současně"... Princip výměny hořáku je popsán v produktovém listu. K verzi 5 a 7 článků nyní přibyly verze 4, 6 a 8 článků. V současnosti tak kotel A0C pokrývá široké výkonové spektrum od 5 do 32 kW podle počtu článků. Kotel (A) splňuje 5. emisní třídu.

Další novinkou v oblasti kotlů jsou nové designy atmosférického plynového kotle G42 ECO a k němu příslušného ohřívače TUV OV-100 L. V tomto případě se jedná pouze o redesign a sjednocení vzhledu. Po technické stránce zůstávají kotle i ohřívač stejné.

Poslední významnou novinkou jsou litinové retro radiátory DAFNE s elegantním květinovým dekorem. Podrobnosti a produktový list k novému modelu radiátorů naleznete zde.

Prezentační akce dotovaných kotlů

01.11.2017

Děkujeme všem zájemcům za návštěvu naší prezentační akce dotovaných kotlů v Trojanovicích. Pro ty, kteří se na ni nedostali, přinášíme několik fotografií.

Více

Před několika dny jsme vás na našem Facebooku zvali k návštěvě prezentační akce na dotované kotle u našeho partnera, firmy Topito, v Trojanovicích. Akce již proběhla a pro ty, kteří se na ni nedostali, přinášíme alespoň několik fotografií. Přes to, že oba dny (27. a 28. října 2017) příliš nevyšlo počasí, navštívilo nás více než 40 zájemců o dotované kotle VIADRUS z celého regionu.

Televizní rozhovor z BVV o výrobě kotlů VIADRUS a trendech

30.10.2017

V rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně probíhaly televizní rozhovory se zástupci významných českých firem. Jednou z nich byl i VIADRUS. Podívejte se na rozhovor, který redakci poskytl manažer Výzkumu a vývoje naší společnosti, Ing. Leon Ligocki.

Více

VIADRUS se představil v on-line vysílání na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Rozhovor z veletržního televizního studia s manažerem výzkumu a vývoje přenášelo kromě veletržního webu bvv.cz několik průmyslově zaměřených portálů, např. allforpower.cz nebo elektrika.cz. Leon Ligocki mluvil o trendech ve výrobě kotlů, výhodách litiny, využití moderních technologií, o kotlíkových dotacích a budoucnosti uhlí. Celý rozhovor můžete shlédnout zde.

Rozhovor s technickým ředitelem společnosti VIADRUS

11.10.2017

Odborný web TZB-info zveřejnil rozhovor s technickým ředitelem společnosti VIADRUS, Ing. Markem Procházkou.

Více

Odborný server TZB-info.cz tento týden zveřejnil rozhovor s technickým ředitelem společnosti VIADRUS, Ing. Markem Procházkou. Přečtěte si, kam se ubírají plány technického rozvoje naší firmy. Celý rozhovor naleznete zde.

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-40 | 41-45 | 46-50 | Další >> | Vše
Pro partnery