StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Andrej Babiš s námi poobědval v podnikové jídelně

21.06.2017

V úterý 20.6. jsme v areálu naší společnosti přivítali Andreje Babiše, který poobědval s našimi zaměstnanci v podnikové jídelně, prohlédl si výrobu a podiskutoval o aktuálních tématech s managementem VIADRUSu.

Více

V úterý 20.6. jsme v areálu naší společnosti přivítali Andreje Babiše, který poobědval s našimi zaměstnanci v podnikové jídelně, prohlédl si výrobu a podiskutoval o aktuálních tématech s managementem VIADRUSu. Naši společnost Andrej Babiš navštívil při své cestě do města Bohumína, které si již dlouho přál poznat. Ocenili jsme jeho milou návštěvu i jeho přirozený nenucený přístup. Fotografie z této návštěvy najdete nanašem Facebooku.

Virtuální prohlídka továrny

15.06.2017

Jste zvědaví, jak to u nás vypadá? Pokud ano, nezapomeňte zhlédnout nové video z naší továrny natočené letos na jaře.

Více

Jste zvědaví, jak to u nás vypadá? Pokud ano, nezapomeňte zhlédnout nové video z naší továrny. Můžete se podívat na výrobu kotlů, radiátorů i kamen, a to od samého počátku až po expedici, a rovněž nahlédnout do našich kancelářských prostor. Zveme vás na virtuální návštěvu :)  Video najdete na našem Youtube kanálu.

Nabídka práce

06.06.2017

V těchto dnech prošla systémovou aktualizací sekce KARIÉRA na našem webu. Hledáte zajímavé pracovní místo? Staňte se členem týmu v nejstarším výrobci topenářské techniky v České republice.

Více

V těchto dnech prošla systémovou aktualizací sekce KARIÉRA na našem webu. Hlavní novinkou je, kromě rozšířeného formátování, rovněž možnost stáhnout si nejen vizitku personalisty, ale i PDF verzi inzerované pozice.
Hledáte zajímavé pracovní místo? Podívejte se na sekci Kariéra na našem webu a staňte se členem týmu v nejstarším výrobci topenářské techniky v České republice.

Hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák navštívil tradičního výrobce topenářské techniky VIADRUS a.s.

26.05.2017

Ve čtvrtek 25. 5. 2017 si hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák prohlédl tradičního výrobce kotlů, litinových radiátorů a krbových kamen, společnost VIADRUS. Zároveň se potkal s managementem společnosti generálním ředitelem R. Halaškou, obchodním ředitelem B. Šlapotou a výrobním ředitelem Z. Dziadziem.

Více

Ve čtvrtek 25. 5. 2017 si hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák prohlédl tradičního výrobce kotlů, litinových radiátorů a krbových kamen, společnost VIADRUS. Zároveň se potkal s managementem společnosti generálním ředitelem Romanem Halaškou, obchodním ředitelem Borisem Šlapotou a výrobním ředitelem Zdeňkem Dziadziem. Při společné diskusi se nejvíce hovořilo o očekávané 2. výzvě kotlíkových dotací, energetické politice na úrovní EU, České republiky i kraje, budoucnosti topenářské techniky a také možných trendech v této oblasti. Zároveň se obě strany dohodly na budoucí vzájemné spolupráci při odborných diskusích, pracovních skupinách a dalších aktivitách týkající se diskutované problematiky.

Ivo Vondrák si rovněž prohlédl výrobní provozy slévárny, kde se vyrábí cca 46 tisíc kusů litinových kotlů a 1,1 mil. článků litinových radiátorů ročně. V současné době se jedná především o kotle splňující nejpřísnější ekologické limity, a které jsou zároveň na českém trhu zařazeny do kotlíkových dotací. Výrobní ředitel panu hejtmanovi také ukázal výrobu nástěnných plynových kondenzačních kotlů, kde se diskutovalo především o ovládání kotlů moderními technologiemi tj. přes internet či mobilní aplikaci a také o technologiích, které tvoří tzv. inteligentní dům. Celá exkurze končila v showroomu společnosti, kde je k vidění celé produktové portfolio značky VIADRUS a který zároveň slouží jako poradenské centrum pro zákazníky.

Několik fotografií z návštěvy naleznete nanašem Facebooku.

VIADRUS ve zprávách na ČT1 a ČT24

26.05.2017

S koncem topné sezóny přišla Česká televize s reportáží na toto téma, která byla natočena s našim kotlem používaným u jednoho ze zákazníků a částečně na showroomu VIADRUS v Bohumíně.

Více

S koncem extrémně dlouhé topné sezóny 2016/2017 přišla Česká televize s reportáží na toto téma, která byla natočena s našim kotlem VIADRUS A3C používaným u jednoho ze zákazníků a částečně na showroomu VIADRUS v Bohumíně. Reportáž byla vysílána na ČT1 a na zpravodajském kanálu ČT24. Je v ní jak rozhovor s generálním ředitelem VIADRUSu, Ing. Romanem Halaškou, tak se specialistou na vytápění, Ing. Jaroslavem Buryanem.

Reportáž můžete po úvodní reklamě shlédnout na webu ČT.

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-40 | 41-45 | 46-50 | Další >> | Vše
Pro partnery