StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Akumulační nádrže

AcuECONOMY_full.png

Akumulační nádrž AcuECONOMY

Základní cenově výhodná akumulační nádrž pro optimalizaci hospodaření teplem, zejména k uložení nadbytečného tepla z kotlů na TP s ručním přikládáním.

Objem:

200 ~ 2 000 l

Přednosti:

  • pouze akumulace tepla pro topení
  • jednoduchý zásobník
  • možnost napojení více zdrojů tepla
  • možnost napojení elektrického příhřevu
  • snímatelná izolace
  • dodávka s izolací nebo bez izolace

Charakteristika

Akumulační nádrže slouží k optimalizaci hospodaření tepelnou energií při využívání různých zdrojů tepla, zejména k uložení nadbytečného tepla obtížně regulovatelných zdrojů (teplovodní krby, kotle na tuhá paliva). Zásobník umožňuje oddělit výrobu tepla a jeho spotřebu časově i hydraulicky, případně kombinovat více tepelných zdrojů pro jeden objekt. Nádrže vybavené vestavěnou vnitřní nádobou nebo spirálou lze využít i pro ohřev teplé vody.

Nádrž AcuECONOMY se dodává v objemech 200, 300, 500, 800, 1 000, 1 500 a 2 000 litrů. Dodávka je volitelně s izolací nebo bez izolace.

Prodej a servis

Rady a tipy

Fotogalerie

Ke staženíPro partnery