StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.
Bytový dům Kralupy
STYL16m.jpg STYL22m.jpg STYL24m.jpg
Dům EDEN, Brno
Styl-Klimkovice.jpg

Litinové radiátory

rad_styl.png

Radiátor Styl

Tyto radiátory řeší vytápění designových interiérů klasickým ověřeným materiálem v moderním designu, navíc s elegantní možností použití spodního připojení pomocí integrovaného termostatického ventilu.

Výkon:

70 W/článek

Přednosti:

- prakticky neomezená životnost
- záruka 20 let na standardní radiátorové soupravy a zakázkové radiátorové soupravy dodávané přímo z výroby
- atraktivní design s klasickým nádechem
- možnost spodního připojení radiátoru Styl
- variabilita výkonu otopného tělesa
- možnost dodatečné změny výkonu
- na přání sestavení radiátorové soupravy dle požadovaného výkonu
- ná přání nástřik soupravy v odstínů dle stupnice RAL

Charakteristika

Otopná tělesa Styl umožňují řešení vytápění designových interiérů klasickým, dlouhodobě ověřeným materiálem v moderním designu. To vše navíc s elegantní možností použití spodního připojení pomocí integrovaného termostatického ventilu. Radiátory Styl jsou dokonale přístupné pro údržbu a proto je jejich provoz maximálně hygienický. Litinové radiátory zachycují evropský trend návratu k radiátorům klasického typu, které tvoří zajímavý prvek v moderních interiérech. Nesmrtelný styl a originalita žebrových litinových radiátorů spolu s vynikajícími teplotechnickými parametry dodávají Vašemu domovu nejen teplo po stránce fyzikální, ale také ono příslovečné „teplo domova“. Navíc poskytují bytovým architektům jedinečnou možnost dotvářet charakter a jedinečnost interiéru.

Reference
STYL16m.jpg
Bytový dům Kralupy
Styl-Klimkovice.jpg
Dům EDEN, Brno

Prodej a servis

Rady a tipy

Fotogalerie

styl_shadow.jpg  
   
   
   
   

 


Pro partnery