StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Obchodní zástupce pro přímý prodej

03.04.2019

VIADRUS a.s. se sídlem v Bohumíně má za sebou od roku 1888 bohatou historii s řadou významných mezníků. Díky své dlouholeté znalosti trhu a oboru tepelné techniky se i nadále rozvíjí, inovuje produktové portfolio a kromě klasických zdrojů se nově orientuje i na obnovitelné zdroje tepla.

Pro posílení našeho obchodního teamu hledáme kolegu na pozici obchodního zástupce pro přímý prodej, který zastřeší obchodní aktivity na území ČR, SR a Polska.

Pracovní náplň:
•    propagace výrobků Viadrus a.s. ve svěřené oblasti
•    vyhledávání nových, zejména koncových zákazníků
•    prodej výrobků koncovým zákazníkům
•    aktivní účast na výstavách, prezentacích a školeních

Požadujeme:
•    SŠ (technického zaměření výhodou)
•    znalost polského jazyka výhodou
•    obchodního ducha, technické myšlení
•    obchodní zkušenosti z oblasti prodeje tepelné techniky nebo stavebních materiálů výhodou
•    samostatnost, komunikativnost, loajalitu
•    flexibilní přístup a kreativitu
•    ochotu cestovat
•    uživatelskou znalost MS Office
•    řidičský průkaz sk. B a C podmínkou

Nástupní mzda:
30 000 Kč měsíčně + provize z prodeje

Nabízíme:
•    zajímavou práci u tradičního výrobce tepelné techniky s dlouholetou tradicí
•    příležitost být u toho a aktivně působit při uvádění nových výrobků na trh
•    25 dnů dovolené
•    příspěvek na penzijní spoření
•    příspěvek na stravování
•    zvýhodněné ubytování
•    vzdělávací kurzy

Termín nástupu: dohodou

V případě zájmu zašlete svůj životopis e-mailem na adresu: danapolokova@viadrus.cz

Zároveň Vás informujeme, že pro účely tohoto výběrového řízení bude naše společnost VIADRUS a.s., IČ 29400082, se sídlem Bezručova 300, 735 81 Bohumín, zpracovávat Vaše osobní údaje v nezbytném rozsahu pro potřebu výběru vhodného zaměstnance na konkrétní inzerovanou pozici. Vámi poskytnuté osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které zpravidla nepřekročí 3 měsíce. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás taktéž informujeme, že máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vámi poskytnutých osobních údajů.

Kontaktní osoba zde.

Obchodní zástupce Export

01.04.2019

Máte rád/a cestování? Baví Vás jednat s lidmi? Máte praxi při vyhledávání nových zákazníků a technické myšlení? Máte minimálně středoškolské vzdělání a komunikujete alespoň v jednom světovém jazyce? Tak se přidejte k nám, jako

Obchodní zástupce Export!

Jsme výrobní společnost VIADRUS a.s. se sídlem v Bohumíně, která má za sebou od roku 1888 bohatou historii s řadou významných mezníků. Díky své dlouholeté znalosti trhu a oboru tepelné techniky se i nadále rozvíjí, inovuje produktové portfolio a kromě klasických zdrojů se nově orientuje i na obnovitelné zdroje tepla.

Co na Váse čeká?
•    zajímavá práce u tradičního výrobce tepelné techniky s dlouholetou tradicí
•    příležitost být u toho a aktivně působit při uvádění nových výrobků na trh
•    péče o stávající zákazníky
•    hledání nových obchodních příležitostí
•    působení v regionu Evropy (místo výkonu práce je sídlo společnosti)

Co od Vás očekáváme?
•    reprezentativní vystupování
•    samostatnost, odpovědnost, loajalitu
•    obchodního ducha, technické myšlení
•    flexibilní přístup
•    ochotu cestovat
•    uživatelskou znalost MS Office
•    řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?
•    služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
•    25 dnů dovolené
•    příspěvek na penzijní spoření
•    zvýhodněné datové a hlasové tarify
•    příspěvek na stravování
•    vzdělávací kurzy
•    zvýhodněné ubytování
•    mzda od 40 000 Kč měsíčně + 20 – 30% čtvrtletní bonusy na základě dosažených výsledků

Věříme, že na termínu nástupu se dohodneme.

Pro partnery