StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Automatické kotle na tuhá paliva Přestavbové sady

Výroba ukončena 31.12.2017, doprodej pouze u partnerů

přestavba_duo-basic_transparentní_full.png

Přestavbová sada určená pro kotle Hercules DUO s řídící automatikou GECO nebo Saphir. Po přestavbě lze kotel provozovat i po roce 2022.

Výkon:

6,5 - 35 kW

Palivo:

hnědé uhlí, černé uhlí, dřevní pelety

Přednosti:

- emisní třída 3 dle ČSN EN 303-5
- účinnost až 79 %
- podpora tří typů paliv
- automatický provoz kotle
- jednoduchá, časově nenáročná instalace
- nízké provozní náklady
- vysoká účinnost

Charakteristika

Přestavbová sada pro teplovodní automatické kotle HERCULES DUO na hnědé a černé uhlí a na dřevní pelety, které byly vybaveny řídící automatikou Saphir nebo GECO. Přestavba je určena pro verze kotlů se 4, 5, 6 a 7 články.

Díky přestavbě získá Hercules DUO (Saphir nebo GECO) emisní třídu 3 a bude jej tak možno provozovat i po roce 2022. Výroba ukončena 31.12.2017, doprodej pouze u partnerů.

přestavba_DUO_na_DUO_Basic_výkres.PNG

Kotlíková dotace

Prodej a servis

Rady a tipy

Fotogalerie


Pro partnery