Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Vzhledem k bohatým zkušenostem s vývojem a výrobou složitých litinových odlitků, jakými kotlové články bezesporu jsou, využívají našich služeb i ostatní výrobci topenářské techniky bez vlastní slévárny. Stáváme se pak jejich spolehlivým a zkušeným dodavatelem OEM litinových článků, těles či výměníků v různém stupni rozpracovanosti dle požadavku zákazníka.

Malosériové a kusové odlitky z šedé litiny, stejně jako odlitky ze speciálních ocelí (žáruvzdorná, otěruvzdorná, nemagnetická,...) nebo barevných kovů (mosaz, bronz, hliník...) Vám podle Vaší výkresové dokumentace zhotoví naše slévárna oceli a neželezných kovů:

www.slevarnaoceli.cz

 

Pro partnery