Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

G1

Kotlové těleso vhodné pro stavbu stacionárních plynových kotlů do tepelného výkonu 50 kW určených pro otopné soustavy s nuceným nebo samotížným oběhem topné vody.

g1.jpg

G5

Kotlové těleso vhodné pro stavbu stacionárních plynových kotlů do tepelného výkonu 50 kW určených pro otopné soustavy s nuceným oběhem topné vody. Kotlové těleso je určeno pro nízkoteplotní provoz.

g5.jpg

G15

Kotlové těleso vhodné pro stavbu stacionárních plynových kotlů do tepelného výkonu 168 kW určených pro otopné soustavy s nuceným oběhem topné vody.

g15.jpg
Pro partnery