Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.
Aguro v interiéru / Aguro in living room
Aguro-interiér.jpg

Peletová kamna

A+
Aguro-ikony_final_bez_aao.png

Automatická peletová kamna Aguro

Maximum pohodlí a tepelného komfortu - to jsou automatická peletová kamna Aguro plná technologických novinek.

Výkon:

2,6 ~ 6,5 kW

Palivo:

dřevní pelety

Přednosti:

 • Ocelová spalovací komora
 • Svislý litinový výměník spaliny–vzduch
 • Litinový hořák s vysokou životností
 • Účinnost vyšší než 85 %
 • Stále čisté sklo díky speciálnímu ofuku
 • Využívá moderní technologie CWT a FLW (viz záložka "Rady a tipy" níže)
 • Zásobník na 35 kg pelet (až 3 dny topení)
 • Několik variant dekoračních skel a uživatelsky vyměnitelných kamenů
 • Dlouhé záruky: 10 let výměník, 5 let topeniště
 • Vyhovuje normám ČSN EN 14785:2007, DIN +, 15a B-VG,
  BIm SchV 2
 

Charakteristika

Aguro jsou automatická peletová kamna v luxusním designu s možností několika dekoračních skel a s uživatelsky vyměnitelnými kameny, které mají vedle funkce dekorační i nezastupitelnou funkci při rovnoměrné sálavé distribuci tepla. Aktuálně jsou k dispozici kameny v dekoru pískovec a šedý kámen (serpentine). Nabídka se bude dále rozšiřovat. Tato interiérová kamna vynikají kvalitními tuzemskými materiály, stále čistým sklem díky sofistikovanému systému proudění vzduchu, vysokou mírou předávky tepla do místnosti pomocí systému FLW, pětiletou zárukou na topeniště a navíc desetiletou zárukou na litinový výměník, vysokou kapacitou zásobníku na dřevní pelety (35 kg), což představuje až 3 dny topení, a dalšími prémiovými vlastnostmi.

Reference
Aguro-interiér.jpg
Aguro v interiéru / Aguro in living room


Prodej a servis

Rady a tipy

CWT (Clean Wood Technology) - technologie čistého spalování dřeva 
Unikátní technologie spalování dřeva včetně využití takto vzniklé energie vytvořená společností VIADRUS. Využívá řízenou a cílenou distribuci spalovacího vzduchu do míst žádoucích pro účinné a co možná nejdokonalejší spálení emisí škodlivin hoření a na prodloužení cesty vzniklých spalin uvnitř topeniště, vedoucí k většímu předání tepla do stěn kamen a tím i do místnosti.

FLW (Flue Gas Long Way System) - technologie zpomaleného průchodu spalin
Systém zaručuje maximální možné setrvání spalin ve spalinové komoře kamen za pomoci vytvořeného labyrintu z deflektorů, čímž se předá značná část tepla do stěn kamen a tím i do místnosti. Zvyšuje se tak tepelná pohoda v domácnosti.

Fotogalerie


Pro partnery