Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.
Echedo v interiéru / Echedo in living room
Echedo-interiér.jpg

Krbová kamna na kusové dřevo

A
Echedo-ikony_final1.png

Krbová kamna na kusové dřevo s ručním přikládáním Echedo

Echedo jsou moderní krbová kamna s vysokou účinností, luxusním vzhledem a využitím sofistikovaných technologií.

Výkon:

3 ~ 8 kW

Palivo:

kusové dřevo

Přednosti:

 • Ocelová spalovací komora 
 • Kvalitní litinový rošt
 • Účinnost vyšší než 80 %
 • "Studená" klika otevírání dveří
 • Stále čisté sklo díky speciálnímu ofuku
 • Využívá moderní technologie CWT, FLW a sofistikovaný systém AIRBOX ALL IN ONE (viz záložka "Rady a tipy" níže)
 • Několik variant vyměnitelných kamenů
 • Možnost jednoduchého seřízení dveří
 • Jednoduše otevíratelný prostor pod kamny pomocí push-pull mechanismu
 • Záruka 5 let na topeniště
 • Vyhovuje normám ČSN EN 13240:A2, DIN +, 15a B-VG,
  BIm SchV 2
 
 

Charakteristika

Echedo jsou krbová kamna na kusové dřevo s ručním přikládáním, které se vyznačují kvalitními tuzemskými materiály, komfortní a funkční regulací hoření pomocí ojedinělého sytému AIRBOX ALL IN ONE vyvinutého firmou VIADRUS, stále čistým sklem díky sofistikovanému systému proudění vzduchu, vysokou mírou předávky tepla do místnosti pomocí deflektorů systému FLW, pětiletou zárukou na topeniště, kvalitním litinovým roštem, vždy chladnou kličkou dvířek a množstvím dalších unikátních vlastností. Odkouření je volitelně horní nebo zadní.

Reference
Echedo-interiér.jpg
Echedo v interiéru / Echedo in living room


Prodej a servis

Rady a tipy

CWT (Clean Wood Technology) - technologie čistého spalování dřeva
Unikátní technologie spalování dřeva včetně využití takto vzniklé energie vytvořená společností VIADRUS. Využívá řízenou a cílenou distribuci spalovacího vzduchu do míst žádoucích pro účinné a co možná nejdokonalejší spálení emisí škodlivin hoření a na prodloužení cesty vzniklých spalin uvnitř topeniště, vedoucí k většímu předání tepla do stěn kamen a tím i do místnosti.

FLW (Flue Gas Long Way System) - technologie zpomaleného průchodu spalin
Systém zaručuje maximální možné setrvání spalin ve spalinové komoře kamen za pomoci vytvořeného labyrintu z deflektorů, čímž se předá značná část tepla do stěn kamen a tím i do místnosti. Zvyšuje se tak tepelná pohoda v domácnosti.

AAO (Airbox All-In-One) - optimální dělení spalovacího vzduchu
Optimální rozdělení množství spalovacího vzduchu do nejhlavnějších částí kamen, tedy pod rošt, dále skrz vyhřívané kanály až k samotnému sklu, kde zajišťuje neustálou čistotu skla během hoření a dohořívání až k velmi podstatnému dávkování vzduchu v místech, kde ještě může dojít k přeměně toxického oxidu uhelnatého CO na člověku neškodný oxid uhličitý CO2. Maximálně komfortní obsluha díky jedinému regulačnímu prvku umístěnému na chladném místě. 

Fotogalerie


Pro partnery