StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.


Litinové radiátory se oproti plechovým vyznačují především dlouhou trvanlivostí a značnými tepelnými úsporami, navíc je lze také vyrábět v různých barevných variantách a volitelným příslušenstvím. Společnost VIADRUS vyrábí litinové radiátory jak v klasickém, tak i moderním designu tzv. designové radiátory, splňující nároky nejnáročnějších zákazníků. Radiátory značky VIADRUS lze nalézt v mnoha českých i zahraničních významných stavbách, např.: Radnice v Rotterdamu, Pražský hrad, vila Tugendhat, Janáčkova akademie múzických umění, Český statistický úřad a v mnoha dalších významných objektech.

Litinový nebo plechový radiátor? Více zde


Radiátor Kalor

Radiátory Kalor jsou nejznámější a nejrozšířenější variantou klasických litinových otopných těles.

kalor_transparentní_ventil150.png

Radiátor Kalor s nohou

Radiátory Kalor jsou nejznámější a nejrozšířenější variantou klasických litinových otopných těles. Nyní bez nutnosti zavěšování na zeď.

kalor_noha150.png

Radiátor Termo

Radiátory Termo jsou jednou z nejznámějších a nejrozšířenějších variant klasických litinových otopných těles.

radiator_Termo150.png

Radiátor Styl

Tyto radiátory řeší vytápění designových interiérů klasickým ověřeným materiálem v moderním designu, navíc s elegantní možností použití spodního připojení pomocí integrovaného termostatického ventilu.

radiator_sty150.png

Radiátor Bohemia R

Retro radiátory Bohemia R umožňují řešení vytápění stylových interiérů klasickým, dlouhodobě ověřeným materiálem v nestárnoucím retro designu. Radiátory Bohemia R jsou tak vhodným řešením vytápění interiérů laděných do stylu retro či industry.

radiator_bohemia_r.png

Radiátor Bohemia

Radiátory Bohemia jsou vhodným řešením vytápění interiérů laděných do stylu "retro" či "industry".

radiator_bohemia.png

Radiátor Atena

Litinové retro radiátory umožňují řešení vytápění stylových interiérů klasickým, dlouhodobě ověřeným materiálem v nestárnoucím retro designu.

Radiátor ATÉNA

Radiátor Dafne

Litinový radiátor s nožkami v tradičním retro designu se širokou nabídkou povrchových úprav.

NOVINKA

radiator_dafne_web_150.png

Radiátor Windsor

Bohatě dekorované litinové retro radiátory s téměř neomezenou životností.

Windsor_5cl_1_150px.png

Nadstandardní povrchová úprava

Nový styl úpravy radiátorových těles - litinových radiátorů se vrací k původnímu vzhledu odlitků. Povrchová úprava litinových radiátorů je k dispozici ve dvou provedeních – Natur a Patina.

upravy_povrchu_radiatoru_nahled.png

Stylové a retro ventily

Designová topná tělesa si zaslouží ventily v obdobném stylu. Prohlédněte si nabídku retro a stylových ventilů.

retro_ventil_nahled.png
Pro partnery