StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.
Ukázky možných provedení Образцы возможных отделок
DSC_1488.jpg DSC_1526.jpg DSC_1614.jpg
Povrchová úprava NATUR Отделка поверхности «Natur»

Ukázka povrchové úpravy NATUR

natur_uprava.jpg
Povrchová úprava PATINA Отделка поверхности «Patina»

Ukázka povrchové úpravy PATINA

patina_uprava.jpg

Litinové radiátory

upravy_povrchu_radiatoru.png

Nadstandardní povrchová úprava

Nový styl úpravy radiátorových těles - litinových radiátorů se vrací k původnímu vzhledu odlitků. Povrchová úprava litinových radiátorů je k dispozici ve dvou provedeních – Natur a Patina.

Přednosti:

Сверхстандартная отделка для радиаторов:
- Kalor
- Kalor с ножками
- Kalor 3
- Termo
- Bohemia
- Bohemia R
- Styl
- Hellas
- Atena
- Windsor

Отзывы:
- Пражский Град
- музей Франтишка Крижика, Прага
- дворец „Langhas“, Прага
- отель „Czech Inn“, Прага
- посольство Чешской Республики в Париже
- отель „Rous“, Плзень
- замок „Mlázovy“ и другие
- a mnoho dalších...

Charakteristika

Nový styl úpravy radiátorových těles litinových radiátorů se vrací k původnímu vzhledu odlitků. Funkční minimalistické úpravy umocňují vzhled, který se výborně hodí do moderních interiérů i historických objektů. Klasický i originální tvar litinových radiátorů s přirozenou povrchovou úpravou dovoluje architektům a designérům využití těles nejen jako prvků funkčních, ale umožní pracovat s výrobkem i po estetické stránce a dovolí dotvářet charakter a jedinečnost interiéru. Povrchová úprava je k dispozici ve dvou provedeních – Natur a Patina. Lze ji aplikovat na celou výrobní řadu litinových radiátorů VIADRUS, což zvyšuje jejich variabilitu použití. Kvalitní zpracování, použité netoxické materiály, dlouhá životnost a klasické vlastnosti litinových těles se tak spojují v jeden nový, neokoukaný, plně funkční designérský prvek. Litinové radiátory jsou dodávány ve smontovaném stavu podle požadovaného počtu článků (tzn. požadovaného výkonu). Je možné zvolit stupeň matnosti povrchu. V případě povrchu Patina není zaručen přesný odstín a každý radiátor je svým způsobem originál. Tuto úpravu zajišťuje firma RAMO Plzeň.

Reference
DSC_1488.jpg
Ukázky možných provedení Образцы возможных отделок
natur_uprava.jpg
Povrchová úprava NATUR Отделка поверхности «Natur»
patina_uprava.jpg
Povrchová úprava PATINA Отделка поверхности «Patina»

Prodej a servis

Rady a tipy

Fotogalerie

Ke stažení


Katalog radiátorů


Pro partnery