StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Ohřívač vody OV-100L

Ohřívač vody určený primárně pro doplnění k plynovému kotli VIADRUS GARDE G42 ECO. Jak kotel, tak ohřívač, jsou designově sladěny.

C
OV-100L_150.png

Ohřívač vody OV-100L

Ohřívač vody v designu 2017 určený primárně pro doplnění k plynovému kotli VIADRUS GARDE G42 ECO v designu 2017. Jak kotel, tak ohřívač, budou designově shodné.

C
25432_ohrivac_vody_OV_100_L_-_render_web_150.png

Ohřívač vody OV-H100

Ohřívač vody doporučený pro doplnění k závěsnému kondenzačnímu plynovému kotli VIADRUS K4 ve verzi G3 (ohřev TUV do externí nádrže).

C
ovh-100_150.png

Ohřívač vody OV-TCxx

Univerzální všestranný ohřívač teplé užitkové vody vhodný ke všem druhům kotlů i pro tepelná čerpadla. Je dostupný v několika výkonech a objemech.

C
D
OV-TC_150.png
Pro partnery