Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Ohřívače vody

C
25432_ohrivac_vody_OV_100_L_-_render_web_full.png

Ohřívač vody OV-100L

Ohřívač vody v designu 2017 určený primárně pro doplnění k plynovému kotli VIADRUS GARDE G42 ECO v designu 2017. Jak kotel, tak ohřívač, budou designově shodné.

Výkon:

23 kW

Objem:

100 L

Přednosti:

  • design 2017
  • ochrana proti korozi hořčíkovou anodou
  • keramický smalt vnitřní plochy pro hygienickou nezávadnost TUV
  • doporučeno pro použití s kotlem VIADRUS GARDE G42 ECO
    (design 2017)
  • jednotný vzhled s doporučeným kotlem

Charakteristika

Ohřívače vody neboli bojlery od společnosti VIADRUS jsou určeny pro ohřev teplé vody prostřednictvím externích zdrojů, jako kotlů na tuhá paliva, plynových kotlů nebo alternativních zdrojů tepla jak v domácnostech, tak v ostatních objektech. Ohřívače vody je možno instalovat do všech topných systémů. Námi nabízené bojlery jsou vybaveny anodovou ochranou proti korozi a smaltovanými vnitřními prostory zajišťujícími hygienicky nezávadnou teplou užitkovou vodu.

Prodej a servis

Rady a tipy

Fotogalerie

Ke stažení


Návod k použití


Pro partnery