StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Originální přestavbová sada je určena pro kotle Hercules U26 (ECO) všech generací a provedení. Přestavbou kotle vzniká „nový” automatický kotel Hercules DUO splňující parametry 4. emisní třídy.

Výroba ukončena, doprodej pouze u partnerů

Hercules_U22_UNO_prestavba_transparentni150.png

Originální sada určená pro kotle Hercules U26 všech generací slouží k přestavbě kotlů na “nový“ automatický kotel HERCULES U26 Robot.

Výroba ukončena 31.12.2017, doprodej pouze u partnerů

prestavbova_sada_U22_Robot_150.png

Originální sada určená pro kotle Hercules U26 všech generací slouží k přestavbě kotlů na “nový“ automatický kotel HERCULES U26 P Robot.

Výroba ukončena, doprodej pouze u partnerů

prestavbova_sada_U22_Robot_150.png

Přestavbová sada je určena pro kotel Hercules U26 všech generací a provedení. Přestavbou kotle vzniká ruční kotel ve 3. emisní třídě dle ČSN EN 303-5.

Výroba ukončena 31.12.2017, doprodej pouze u partnerů

prestavba_U26-U26_ECO_150.png
Pro partnery