StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Kotle na tuhá paliva

Výroba ukončena, doprodej pouze u partnerů

RobotU26_prestavba_800px.png

Originální sada určená pro kotle Hercules U26 všech generací slouží k přestavbě kotlů na “nový“ automatický kotel HERCULES U26 P Robot.

Výkon:

7,2 ~ 31 kW

Palivo:

dřevní pelety

Přednosti:

- splňuje emisní třídu 4 pro dřevní pelety dle ČSN EN 303-5
- účinnost až 88,1 %
- pro kotle o 5, 6, a 7 článcích
- ekologický provoz na biomasu
- snadná montáž bez nutnosti odpojení kotle a jeho manipulace
- možnost použití i v prostorách s nižšími stropy

Charakteristika

Originální sada určená pro kotle Hercules U26 všech generací slouží k přestavbě kotlů na “nový“ automatický kotel HERCULES U26 P Robot, splňující parametry 4. emisní třídy pro dřevní pelety. Předností je jednoduchá přestavba na automatický provoz bez nutnosti zásahu do napojení kotle a nutnosti stavění kotle na podstavec.

Prodej a servis

Rady a tipy

Fotogalerie

Ke stažení


Produktový list

Návod k instalaci

Návod k obsluze

 


Pro partnery