StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Prodej

Zde si můžete vyhledat nejbližší prodejní místo produktů VIADRUS. Pro vyhledání vyberte Stát, kraj, okres a následně produkt pro zobrazení všech prodejců.

Pokud jste koncový uživatel našich produktů a potřebujete zakoupit náhradní díl, kontaktujte některého z hlavních prodejců ND ve svém kraji (soubor je tabulka ve formátu XLSX).

Pokud máte zájem o nákup krbových kamen VIADRUS, obraťte se, prosím, na jejich specializované prodejce. Soubor je tabulka ve formátu XLSX.


Pro partnery