Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Servis

Pro vyhledání vyberte Stát a kraj (zobrazí se servisní centra, jestli existují) a následně produkt pro zobrazení všech certifikovaných organizací.Seznam odborně způsobilých osob ke kontrole stacionárního zdroje na pevná paliva podle zák. č. 201/2012 Sb. je k dispozici zde.

Pokud jste servisní firma a v seznamu servisních partnerů jste se nenalezli, pravděpodobně vypršela platnost vašeho certifikátu (nemáte absolvováno příslušné školení - přihlaste se do VIAsystému na školení) nebo vaše registrace byla pozastavena, popřípadě vaše registrace čeká na schválení (vyčkejte na prověření a schválení našim pracovníkem).

Pokud jste koncový uživatel našich produktů a potřebujete zakoupit náhradní díl, kontaktujte některého z hlavních prodejců ND ve svém kraji (soubor je tabulka ve formátu XLSX).


Pro partnery